HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ? NELER YAPIYORUZ?

KIDMED SAĞLIK MEDİKAL İLAÇ DANIŞMANLIK İNŞAAT ELEKTRİK TAAHÜT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 2016 yılında kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar artan bir ivme ile büyüyerek iştigal konusu olan sağlık ve tıbbi cihaz sektöründe Türkiye’nin önder ve örnek firmalarından biri olmayı hedeflemiştir. Yenilikçi ve girişimci yapımızla faaliyette bulunduğumuz sağlık sektöründe insan hayatının, sağlık ve tedavi hassasiyetinin bilinci ile özverili bir şekilde çalışmayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız. Ülkemizin yerli üretim ve milli ekonomisine katkı sağlamayı ve kalite standartlarının yükseltmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmak arzusundayız. Ürünlerimizin uluslararası üretim standartlarına uygunluğu belgelenmiş ürünler olmasına; satış ve pazarlama konusunda da bilimsel altyapısı olan çalışma arkadaşlarımızla hastane idareleri, hekimlerimiz ve hastalarımıza en kısa sürede doğru malzemenin ulaştırılmasına özen göstermekteyiz.

Merkezi Ankara olan firmamızda Türkiye sağlık sektöründe yetkili temsilcisi olduğumuz ve bölge bayiliğini yaptığımız firmaların ürünleri ile hizmet vermekteyiz.

Distribütörlük hizmetimizin yanı sıra firmamız çalışma alanlarımızla ilgili nitelikli sarf malzemeleri için yüksek kalitede üretim altyapısını oluşturma hazırlıkları içerisindedir.

MİSYONUMUZ

Ülkemizin sağlık sektöründeki öncü konumunu korumak ve sektörü yönlendiren en büyük şirketlerden biri olmak.

Tıbbi cihaz ve medikal sektöründe ilkelerimizden ödün vermeden ilerlemeye devam etmek.

Hizmet kalitemizi üst seviyeye yükselterek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ilişkilerimizi saygı, adalet, vicdan, dürüstlük temelleri üzerine kurmak ve yürütmek.

Gücümüzü ve zamanı maksimum şekilde verimli kullanarak deneyimli kadromuz ile sağlık sektöründe milli üretimde ülkemizi en üst seviyede temsil etmek.

VİZYONUMUZ

Sağlık sektöründe yoğun rekabet koşulları ve öngörüsü artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

KIDMED SAĞLIK MEDİKAL İLAÇ DANIŞMANLIK İNŞAAT ELEKTRİK TAAHÜT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, ar-ge odaklı Çalışmalarımızla ekip ruhunu, iş huzurunu ve motivasyonunu üst düzeye çıkartıp; bireysel gelişim ve ekip çalışmasını koordine ederek, kusursuzu arzulayan çalışma arkadaşları ile büyümek.0

Çalışan

0

Müşteri Memnuniyeti

0

Şirket

0 +

Ödül